Analiz

Heiken-Ashi Smoothed İndikatörü Nedir ? Kullanımı

Heiken Ashi Smoothed göstergesinin iki hareketli ortalama kullanma yöntemiyle aynı şekilde çalışmasını bekleyebilirsiniz. Hareketli ortalamalar, bir golden cross veya ölüm çaprazı olarak işaretlendiğinde yükseliş ve düşüş sinyalleri üretilir. 

UFO Gaming Nedir? Kısa Bir Analiz.

Tek gezegen, tek oyun. Oyun kazanmak için sürekli büyüyen bir oyun ekosistemi.

Dolarda Son Durum Nedir?

#fib destek ve dirençleri ise öncelikle dolarda 13.40 yükselen mini trend desteği günlük bir şekilde kırılırsa 12.70 seviyesi alıcılı bir destek olarak görev edinecektir. 13.80 ise satış baskısının olacağı bir noktadır diyebilirim.

Polkadot ( $dot ) 12/02/2022 Analiz

Desteğin altında işlem gören #dot için kritik vakitler diyebilirim. Polkadot 20$ altında gün kapanışı ile 13$ için bir hazırlık dönemi başlayabilir. 20$ üzeri gün kapanışı ile beraber tekrar  30 ile 40 için bir yolculuğun eşiğinde denilebilir.

Bitcoin Analiz 12/02/2022

#btc için düşen trend kırılımı gerçekleşti. Ve şuan için biraz dinlenme modunda ilk destek 41K. Sağlam direncimiz ise 46K. Destekler: 41K, 37K, 32K, 23K. Dirençler: 46K, 51K, 58K, 61K. $btc #slp #sxp #BNB  

SEO Nedir?

Herkese selamlar daha öncesinde 2018 yılı için yazmış olduğumuz seo nedir makalesine bir göz attık ve şuan da sizlere bundan daha fazlasını katabiliriz inancı ile makalemizi biraz güncelleme kararı aldık. Öncelikle yıl içinde çok sayıda google güncellemesi olduğunu haberdar ederek makalemize bir giriş yapalım. Umut ediyoruz ki sizlerinde sıkılmayacağı ve bol bol bilgi edineceği bir …

Başa dön tuşu