SEO Hizmeti

Arama motoru optimizastonu uzmanı ile arama motorlarında markanızı üst sıralara taşımaya hazır olun.

Ilk olarak klasik olarak SEO kelimesinin açılımına ve işlevini özetlemek gerekirse bir değinelim. SEO kısaltması “Search Engine Optimization” kelimesinin baş harflerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Kendi dilimize çeviri edecek olursak SEO “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. SEO kelimesinin tarihçesine bakacak olursak bu kelimeyi ilk olarak ortaya atan şahıs 2006 senesinde yazdığı yazı ile adından sıkça bahsettiren Rohit Bhargava’dır. Bu meşhur düşünür kendi yazmış olduğu makalede beş ana temel üstünde seo kelimesini ve kavramsal seoyu insanlara tanıtmıştır. Elbetteki 2006 yılından bu yana tam olarak 14 yıl kadar koca bir süre geçmiştir. Bu da demek oluyor ki Rohit Bhargava’nın zamanından bu yana epey fazlaca değişimler yaşandı.

Bu değişimlerin sebebi ise arama motorlarındaki değişiklik ve dönüşümdür. Mesela arama motorları içinde en fazla pazar payına haiz olan Google arama motoru o zamandan bu zamana binlerce yenilikler gerçekleştirmiş oldu. Ve günümüzde de her gün yeni değişimler ve algoritmalar geliştirmektedir. Bu yüzden SEO Nedir sorusuna fazlaca klasik olan “arama motoru optimizasyonu” cevabına ek olarak “devamlı gelişen ve kendisini değişik algoritmalara da açık tutan arama motorlarının değişiklik ve dönüşümlerine paralel bir halde arama motorlarına entegre emekler gerçekleştirmektir” diye bir yanıt verebiliriz.

Müşteri gereksinimlerinin analizi, web siteniz ve rakipleriniz, üzerine inşa etmemiz için sağlam bir temel oluşturan Keşif sürecin bir parçasıdır. ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI Benzersiz iş hedeflerinize göre hedeflemek için potansiyel anahtar kelimeleri özenle araştırır ve belirleriz. REKABET ANALİZİ Anahtar kelime araştırmasına dayalı olarak rakiplerinizin kim olduğu hakkında derinlemesine analizler yapıyorum. SEO DENETİMİ Hem site içi hem de site dışı SEO faktörlerini göz önünde bulundurarak SEO performansını izlemek için parametreler belirledik.
Uzun vadeli SEO hedeflerine ulaşmak için sayfa içi optimizasyon, sayfa dışı optimizasyon ve içerik pazarlaması için uygulanabilir bir eylem planı oluşturuyorum. SAYFA ÜZERİNDE STRATEJİ Arama motorlarında kolayca bulunabilmesi için bir web sitesinin kodunu ve içeriğini optimize etmek için mükemmel bir strateji oluşturuyoruz. SAYFA DIŞI STRATEJİ Bağlantı kurma faaliyetlerini yürütmek için bir strateji oluşturuyor ve bu amaçla yararlanılacak kanalları belirliyoruz. İÇERİK PAZARLAMA STRATEJİSİ Bloglar, sosyal medya ve basın bültenleri dahil olmak üzere birden fazla kanalda içerik oluşturma ve yayınlama için bir editör takvimi oluşturuyoruz.
Web sitenizi arama motorları için optimize etmek üzere web sitesi kodunuzu ve web sitesi içeriğinizi değiştiriyorum. TEKNİK UYGULAMA Arama motoru görünürlüğünü artırmak için web sitenizin kodunu optimize ediyor ve kanonik etiketlerde, dahili bağlantılarda ve Meta bilgilerinde değişiklikler yapıyorum. İÇERİK UYGULAMA Web sitenizin içeriğini, hedeflenen anahtar kelimeleri içerecek şekilde düzenler ve bunları içerik stratejisine uygun olarak eşleştiririm.
Kullanıcıların ilgisini çekmek ve müşterilere dönüştürmek için alakalı ve yararlı içerik oluşturup dağıtıyoruz. İÇERİK YARATIMI Web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için birinci sınıf içerik yazmayı ve alakalı anahtar kelimeleri dahil etmeyi amaçlıyoruz. SOSYAL MEDYA İçeriğinizi sosyal medyada viral hale getirmek için içerik paylaşıyor, izleyicilerle etkileşim kuruyor ve tartışmaları teşvik ediyoruz. ETKİLEYİCİ SOSYAL YARDIM Influencer'ları, web sitenize geri bağlanan ilgili dahili bağlantılarla web sitelerinde içerik yayınlamaları için tespit ediyor ve ipotek ediyoruz.
Sonuçları takip ediyor ve analiz ediyor, raporlar oluşturuyor ve bulguları önünüze sunuyoruz, böylece gelecekteki iyileştirmeleri buna göre yapabilirsiniz. AYLIK RAPORLAMA Kampanya performansını ve anahtar kelime sıralamalarınız üzerindeki etkisini gösteren aylık bir performans raporu oluşturuyoruz. ÜÇ AYLIK İNCELEME Elde ettiğiniz sonuçları yansıtan çeyrek dönem için SEO kampanyanızın derinlemesine bir incelemesini alın. YILLIK RAPORLAMA Yıllık SEO raporları size SEO kampanyaları hakkında net bir resim sunar ve uzun vadeli karar vermenize yardımcı olur.

Web Siteniz İçin Daha Fazla Trafik

SEO uzmanı olarak ürün veya hizmetinizin arama motorlarında müşteriler tarafından görülmesine yardımcı oluyorum.

Her müşteriye, arama motoru optimizasyonu konusunda kapsamlı bir eğitim alacak ve her müşterinin arama sonuçları sıralamasında yükselmesine yardımcı olma konusunda deneyime sahip SEO uzmanı ile çalışılacak. Ayrıca, her SEO uzmanı, aldığınız işin kalitesini garanti eden, size gönderilmeden önce tüm ürün ve hizmetleri inceleyen bir sizlere rapor verecektir.

Her şeyden önce, işinizi resmi bir anket aracılığıyla inceliyor ve analiz ediyoruz. Bu analiz adımından sonra, web sitenize yüksek trafik yaratabilecek maksimum anahtar kelimeleri toplayabileceğiz. Ayrıca, işletmenizle ilgili anahtar kelimeleri, rekabet düzeyini ve her ay ne sıklıkta aranacağını öğrenmemize yardımcı olan anahtar kelime planlama araçlarını kullanıyoruz.

Hizmetimiz için bize başvurduğunuzda, yaptığımız ilk şey size bir anket göndermektir. Bunu tamamladıktan sonra, yukarıda bahsedilen anketi tartışmak ve üzerinde bir analiz yapmak için sizinle bir toplantı planlayacağız veya telefonla arayacağız. Varsa ek sorular sorulacak ve görüşmeden sonra daha fazla araştırma yapmaya ve işletmeniz için özel bir strateji geliştirmeye başlayacağız.

Web sitenizi anahtar kelimeler ekleyerek yükseltmek için bizimle iletişime geçerseniz, o zaman yalnızca kodlama, eklenen etiketler gibi teknik şeyleri değiştiririz ve ardından web sitenizi sıralayacak gerekli anahtar kelimeleri ekleriz. Ancak web sitenizin tasarımını ve yapısını değiştirmeyiz. Yaptığımız her değişiklik size bildirilecektir.

Aylık SEO raporları size gönderilecektir. Bununla birlikte, periyodik olarak daha fazla rapor istiyorsanız, lütfen SEO uzmanınızla iletişime geçin ve ihtiyaç duyduğunuzda size rapor gönderebilmemiz için onları bilgilendirin.

SEO Nedir? Arama Motoru Optimzasyonu.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi bir pozisyonda gösterilmesini sağlamak için izlenen teknikleri ifade eder.

İstanbul SEO Uzmanı – Google SEO Ajansı

Kendi SEO ajansı ile İstanbul SEO uzmanı ✚ Google’da üst sıralar ☑️ Uzman; Arama motoru optimizasyonu danışmanı ᐅ SEO’yu şimdi optimize edin!

Nasıl SEO Uzmanı Olunur : SEO Uzmanı Kılavuzu

Dijital pazarlama endüstrisi, daha fazla işletmeler potansiyel çevrimiçi müşteri denizine satış yapmak için dijital pazara girdikçe büyümeye devam ediyor. Ancak herhangi bir işletmenin başarılı olabilmesi için, hızlı bir Google aramasında (veya Bing, Yahoo, Yandex vb.) kolayca bulunabilmeleri gerekir. Şu anda 1 milyardan fazla web sitesi var ve bunların her birinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) …

SEO Nedir?

Herkese selamlar daha öncesinde 2018 yılı için yazmış olduğumuz seo nedir makalesine bir göz attık ve şuan da sizlere bundan daha fazlasını katabiliriz inancı ile makalemizi biraz güncelleme kararı aldık. Öncelikle yıl içinde çok sayıda google güncellemesi olduğunu haberdar ederek makalemize bir giriş yapalım. Umut ediyoruz ki sizlerinde sıkılmayacağı ve bol bol bilgi edineceği bir …

Başa dön tuşu