SEO Uzmanı

Arama motoru optimizastonu uzmanı ile arama motorlarında markanızı üst sıralara taşımaya hazır olun.

Yerel SEO

Yerelde markanıza rakip tanımamaya hazırlanın. Yerel SEO ile ilk olmak avantajdır.

Teknik SEO

Web sitenizi teknik açıdan kusursuz bir yapıya kavuşturuyorum.

Optimizasyon

Her açıdan web sitenizi arama motorları için optimize edilmiş hale getiriyorum.

SEO Uzmanı, Arama Motoru Optimizasyonu stratejilerinde uzmanlaşmış kişilere denir. SEO Uzmanları, kendilerine hususi teknik ve taktikler geliştirerek web sitelerin arama motorlarında yükselmesini, ilk sıralarda yer almasını sağlarlar.

Başarıya ulaşmış bir SEO Uzmanı sizi arama motorlarında bulunabilir konumlara getirebilir. Meydana getirilen SEO emek harcamaları neticesinde, kullanıcılar ilgili internet sayfasını ziyaret eder ve buna bağlı olarak daha çok potansiyel alan kişi kazanımı elde ederler. Zira kullanıcılara ürün yada hizmetinizi en doğru şeklide sunabilmeniz için bulunabilir olmalısınız. Özetle, Dünyanın en iyi ürün yada hizmetini sunuyor olsanız da “bulunabilir” değilseniz hiçbir işe yaramaz.

SEO Uzmanına SSS

Evet, web sitenizde yazmamızı istediğiniz herhangi bir fikriniz varsa, bize gönderebilirsiniz. Fikirlerinizi veya blog içeriğinizi web sitesine dahil eder ve onları daha da iyi hale getiririz.

SEO uzman ekibimiz, öncelikle işletmenizin web sitesinde trafiği artırmak için gerekli anahtar kelimeleri belirleyecektir. Bu anahtar kelimeler seçildikten sonra, sıralamaları Google’da üst sıralarda olan rakiplerinizin web sitelerini analiz edeceğiz. Daha sonra araçlarımızı web sitelerinin yapısını incelemek ve analiz etmek için kullanırız ve web sitenize benzer bir strateji uygularız.

Başlamaya hazır olduğunuzda bizimle iletişime geçin. Satış danışmanlarımız en iyi teklifi belirlemenize yardımcı olacaktır. Onayınız üzerine size bir sözleşme göndereceğiz ve en kısa sürede çalışmalarımıza başlayacağız.

Evet, web sitenize dahil ettiğimiz değişiklikleri kesinlikle görebilirsiniz. Web sitenizde her değişiklik yapıldığında sizi rapor edeceğiz. Aylık SEO raporları size gönderilecektir. Bununla birlikte, periyodik olarak daha fazla rapor istiyorsanız, lütfen SEO uzmanınızla iletişime geçin ve ihtiyaç duyduğunuzda size rapor gönderebilmemiz için onları bilgilendirin.

Web sitenizi içeriklerinde öne çıkarmak, periyodik olarak ilgi çekici bloglar yazmak ve nihayetinde sosyal paylaşımları ve görünürlüğü artırmak için sosyal yardım blogları ve yayınlar gibi tekniklerin bir kombinasyonu aracılığıyla geri bağlantılar geliştiriyoruz.

SEO Nedir?

Herkese selamlar daha öncesinde 2018 yılı için yazmış olduğumuz seo nedir makalesine bir göz attık ve şuan da sizlere bundan daha fazlasını katabiliriz inancı ile makalemizi biraz güncelleme kararı aldık. Öncelikle yıl içinde çok sayıda google güncellemesi olduğunu haberdar ederek makalemize bir giriş yapalım. Umut ediyoruz ki sizlerinde sıkılmayacağı ve bol bol bilgi edineceği bir …

Başa dön tuşu