Amazon

Amazon zaten size bir satış platformu olarak hizmet veriyor peki ürünlerinizi ilk sıraya koymak ister misiniz? Fark etmez – yardıma ihtiyaç duyduğunuz her yerde sizi destekliyoruz. Bizim gibi bir Amazon danışmanını işe alarak, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde dünyanın en büyük çevrimiçi pazarında daha fazla satış elde edersiniz.

Daha fazla görünürlük, daha fazla satış, daha fazla başarı – amaç bu. Ancak satın almakla ilgilenen müşteriler için rekabet her geçen gün artıyor. Amazon yönergelerinin karmaşıklığı ve artan gereksinimleri nedeniyle, Amazon’da sürdürülebilir satışlar için müşterilerimizi her açıdan desteklemeyi görev edindik.

Çünkü bir şey açık: Amazon’daki markalarınız ve ürünleriniz en uygun şekilde konumlandırılmamış ve anahtar kelimeler için optimize edilmemişse, potansiyelinizi boşa harcıyorsunuz ve rekabet edemiyorsunuz.

Bir Amazon SEO ajansı olarak, ürünlerinizin daha iyi tanınmasını sağlar, en önemli yerlere konumlandırır, Amazon’da daha fazla marka alaka düzeyi ve satış sağlar ve Amazon tavsiyesi söz konusu olduğunda tavsiye ve eylemle yanınızdadır. Birbirimizi tanımamızın zamanı geldi.

Neyin İşe Yaradığını Biliyoruz

Kendi e-ticaret işinizi kurmak mı yoksa mevcut işinizi optimize etmek ve daha da genişletmek mi istiyorsunuz ? Size yardım edeceğiz! Başarılı bir ürün lansmanı , listeleme optimizasyonu veya reklam kampanyaları ile ilgili olması fark etmez . Dilerseniz diğer işlerinize daha fazla zaman ayırabilmeniz için tüm pazaryeri yönetimini sizin yerinize biz üstlenebiliriz.

Amazon’un her yerinde

Ürünlerinizi Amazon pazarında satmak istiyorsanız , Amazon SEO, SEA/AMS, anahtar kelime araştırması, dış trafik veya derecelendirme yönetimi gibi konularla uğraşmanız gerekir. Temel işinize odaklanabilmeniz için tüm bu karmaşık sorunları biz hallederiz .

stratejik tavsiye

Saf ASIN optimizasyonu, PPC kampanyaları, açılış sayfaları veya sosyal medya? Sizinle birlikte, ürününüz için bireysel bir genel strateji geliştiriyor ve bunu başarıyla uyguluyoruz. Profesyonel pazar yeri optimizasyonumuz , ürünlerinizin daha görünür olmasını ve böylece uzun vadede daha yüksek satışlar elde etmesini sağlar.

Harici trafik

Bugünlerde sürekli artan rekabete karşı sıyrılmak için iyi bir listelemeden biraz daha fazlası gerekiyor .

Hedeflenen önlemlerle dış ziyaretçileri ürün listelemelerinize yönlendirmenize yardımcı oluyoruz . Daha fazla trafik mutlaka daha fazla satış anlamına gelmez, bu nedenle hedef grubu önceden dikkatlice seçmek özellikle önemlidir.

Amazon Satıcı Danışmanlığı

Bir satıcı , profesyonel veya acemi olmanız fark etmeksizin , Amazon SEO sizin için çok önemlidir. Ürününüz Amazon sıralamasında ne kadar yüksek listelenirse, bir müşterinin ürününüzü bulma ve satın alma olasılığı o kadar yüksek olur. Profesyonel bir anahtar kelime, rakip ve pazar analizi yardımıyla sizin için alakalı anahtar kelimeleri ve hedef grupları buluyoruz. Devam eden destek sırasında, sürekli olarak daha da optimize ediyoruz.

Başa dön tuşu